daily closet

1 Ekim 2011 Cumartesi

“FEYSLİ PARTi” (FACES PARTY)

30 EYLÜL 2011 Cuma! Yani geçen gece!
Taksim IQ Club


Eğlencenin IQ’sunun yüksek olduğu Taksim IQ Club, geçen gece özel  “FEYSLİ PARTi” (FACES PARTY) ile 22:00-04:00 arası davetli ÜNLÜ sanatçıların katılımıyla İstanbul gece hayatına renkli kareler paylaştırdı.
Parti organizasyonu, Gizlireklam iş ortağı By’Takılanlar facebook gruplarının yöneticisi Emre Kaya tarafından yapıldı. Partiye giriş, facebook hesabı olanların kapıda karşılanmasıyla başladı.
Taksim IQ Club giriş / entry

Partinin videopaylaş kısmı, bu FEYSLİ PARTiSi/ FACES PARTY saat tam 00:00’da ünlü edebiyatçı-yazar Ahmet Uygur yönetmenliğinde oyuncu Ayhan Eroğlu’nun başrol aldığı “Celladın Günlüğü” adlı kısa filmin ilk gösteriminin paylaşılması ile yapıldı.

"Celladın Günlüğü" (Ahmet Uygur kısa filmi) - başrolde Ayhan Eroğlu
"Deathman's Diary" (Ahmet Uygur short movie) leading role Ayhan Eroğlu

Partide kısa bir süre DJ’lik yapan Ozon Orhon da partiye katılan oyuncu Emin Önal, Çetin Altay ve Sibel Gökçe gibi diğer ünlüler ve Atatürk’e benzerliğiyle bilinen oyuncu Göksal Kaya da gecede Taksim IQ Club farkıyla ağırlandı.
DJ Özgür Aykıner  ve Ozan Orhon

Birçok değişik eğlence tasarımı ile ünlüler ile hayranlarını bir araya getirecek organizasyonların ikincisi için çalışmalarına devam eden Gizlireklam ekibi, İstanbul’u temsil eden imaja sahip büyük bir mekan ile iş birliği yapmak için araştırmalarına devam etmektedir.

Ayhan Eroğlu - Göksal Kaya (Atatürk), Emre Kaya ve Facebook By'Takılanlar Grup üyeleri

Emre Kaya - Sibel Gökçe


Ayhan Eroğlu - Çetin Altay

Emre Kaya - Sibel Gökçe

Göksal Kaya (Atatürk) - Sibel Gökçe

Direncan Gürcan - Ozan Orhon - Cansın Su Demir


Max Bendo - Selma - Ayhan Eroğlu

Emin Önal - Ayhan Eroğlu

Taksim IQ Club

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder