daily closet

31 Ekim 2013 Perşembe

"KIZIM İÇİN" filmi ve ürün yerleştirme "FOR MY DAUGHTER" movie and product placement

Genç ve güzel oyuncu Eda Ece ile Yetkin Dikinciler'in başrollerini paylaştığı sinema filmi "KIZIM İÇİN", 2013 yazında İstanbul'da Onnumara Yapım tarafından çekildi. Türkiye'nin ilk film firmalarından olan Kemal Film'in kurucusu Osman Fehmi Seden'in oğlu Kemal Seden ile birlikte çekilen filmin ana temasında Türkiye'de film çekmek yer almakta.
The feature film called "KIZIM İÇİN" / "FOR MY DAUGHTER" was shot in the summer 2013 in Istanbul by Onnumara Productions. The movie shot with Kemal Seden who is the son of one of the Turkey's first production company - Kemal Film's founder - Osman Fehmi Seden, has a main theme of filming in Turkey.
  

Türkiye'nin ilk ürün yerleştirme ajansı - gizlireklam ile çalışan film ekibi reklamverenler ile film seti arasında köprü vazifesi gördü.
The crew working with Turkey's first product placement agency - gizlireklam, maintained a bridge between the advertisers and film set.

Hayranlar sete geldiler ve oyuncularla fotoğraf çektirdiler ve film setini görme imkanı yaşadılar. (başrol oyuncu Eda Ece ve hayranları )
The fans visited the set and got pictures of with the cast and had a chance of seeing the film set. (leading actress Eda Ece and her fans)

Eda Ece ve Yetkin Dikinciler -  hayranlarıyla sette
Eda Ece and Yetkin Dikinciler  - with their fans in set

6 Aralık 2013'te vizyona girecek olan filmin gala çalışmaları devam etmektedir.
The works for the gala are in progress and the film will be on the cinemas on the 6th of December, 2013. 

 SETTEN DİĞER KARELER
OTHER PHOTOS FROM THE SET


ÜRÜN YERLEŞTİRMEK İÇİN tıklayın.
TO PLACE YOUR PRODUCTS click.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder