daily closet

5 Nisan 2011 Salı

Fatmagül'ün herşeyi / Fatmagul's everything

Fatmagül'ün Suçu Ne? dizisi şüphesiz bu aralar en çok izlenen dizilerden biri. Televizyon dizilerinde şiddet, cinsellik ve suç gösterme üzerine yapılan haberler büyük bir kesimin “tecavüz olmasaydı, izlenmezdi” çıkarsamaları ile gerçek hayatta artan cinsel ve toplumsal suçlardan bahsediyor.

What is Fatmagul's Sin? is undoubtfully one of the most highly watched TV series lately. The news are full with a large portion of TV audience output saying “if there was not the rape, it would not be massly watched” along with increasing number of  sexual and social crime commitments in real life.İşte, burada resimlerde dizinin ve çok ünlü genç oyuncu Beren Saat tarafından canlandırılan “Fatmagül” ana karakterinin bazı girişimcilerin pazara yeni ürünler sunarak satma imkanı veren bu yeni gelişen ve geleceğin reklamcılığını sektöre göstermektedir.

Here are some photos showing how this series and the main character “Fatmagul” acted by very famous actress Beren Saat made some enterpreneurs produce new products and sell in this newly generated and future’s advertising business.

Fatmagül Terlikleri (kaymaz) / Fatmagül slippers (never slips)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder